Menu Content/Inhalt
Home arrow Missie in Zuid-Afrika arrow Zuster Mary na 10 weken vakantie weer thuis!
Zuster Mary na 10 weken vakantie weer thuis! PDF Afdrukken E-mail
geschreven door Redactie   
vrijdag 11 december 2009
 

Ik ging naar de regionale bijeenkomst waarin alle schoolbesturen geïnstalleerd werden. De minister van onderwijs hield een toespraak, maar ik kon er niets van verstaan en de beloofde samenvatting in het Engels bleef uit. Ik had een briefje in mijn zak met het welkomstlied dat ik aan het maken was voor de thuiskomst van Zuster Mary. Tijdens de toespraak had ik tijd genoeg om zachtjes in mezelf te zingen en correcties aan te brengen en nieuwe ideeën op te schrijven.

sgb_gecomprimeerd.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sgb_gecomprimeerd_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na de bijeenkomst kreeg elk bestuurslid van zijn of haar schoolbestuur een lunch aangeboden. Toen we voor het restaurant stonden, merkte ik plotseling dat de discussie die in een van de groepjes ontstaan was, over mij ging. Omdat ik in twee besturen zat, wisten ze niet wat ze moesten doen. Wel dachten ze dat ik toch onmogelijk twee maaltijden zou kunnen gebruiken. Ik verzekerde hun dat ik met één maaltijd dik tevreden was!

 

Eindelijk was de dag aangebroken dat Zuster Mary terug zou komen. Michael en Trudy zouden haar gaan halen. Ik had een briefje waarop stond dat ze om kwart over 12 zou aankomen, maar om half elf belde Mary al op of we haar ook kwamen halen!!! Het briefje bleek fout te zijn. Zuster Mary was al om kwart over 10 geland. Gelukkig waren Trudy en Michael vroeg vertrokken.

Steve zou de kinderen op tijd van school halen, maar om twee uur waren er nog geen kinderen. Ik was al eens gaan kijken of de bus al weg was, maar toen dat het geval bleek te zijn, bleef ik toch maar wachten. Na nog een kwartier zei iemand me dat de bus al achter de computerruimte geparkeerd stond. Steve bleek gewoon vergeten te zijn om de kinderen op te halen en dat terwijl hem nadrukkelijk gevraagd was er vandaag voor te zorgen dat iedereen op tijd thuis zou zijn.

Alle kinderen moesten dus heel snel eten en toen waren we nog juist op tijd om Zuster Mary te verwelkomen met een lied dat de gebeurtenissen van de afgelopen tijd beschreef. Twee coupletjes heb ik hier opgenomen.

Sister Mary, you have been away so long (2x) Whole the family is happy to sing joyfully together: Sister Mary, Sister Mary welcome home

Sister Mary, Kgomotso has been calling you (2x) Sister Mary, he was calling when he passed the Central House, so Sister Mary, Sister Mary, welcome home.

mary_thuis_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mary_thuis_2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mary_thuis_3.jpg

 

Reacties (0) >> feed
Schrijf reactie
quote
bold
italicize
underline
strike
url
image
quote
quote
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley
Smiley

busy
Laatst geupdate ( vrijdag 11 december 2009 )
 
< Vorige   Volgende >
designed by www.madeyourweb.com