|
dec 06
2011
|
Maandag en dinsdag: terug naar huisGeplaatst door Zr. Elly in Niet gelabeld |
Om 6.45 uur gingen we naar de Parochiekerk voor de Eucharistieviering. Het was mooi om te zien hoeveel mensen er op een gewone werkdag aanwezig waren. Ook was er een violist en een klein koortje om de viering op te luisteren. De bisschop ging voor in de viering en hij hield een lange preek waarin hij ons duidelijk maakte dat het Advent was en dat we ons voor moesten bereiden op Kerstmis.
Daarna gingen we ontbijten en hadden we nog tijd genoeg om ons voor te bereiden op de thuisreis. Om 12.00 uur vertrokken we en we werden uitgezwaaid door de Filippijnse zusters en door een klein groepje kapittelanten dat pas een van de komende dagen huiswaarts zou keren. We werden weggebracht door Zuster Emma, die zich op een meesterlijke wijze door het drukke verkeer wist te manoeuvreren. Twee Filipijnse en drie Indonesische zusters reden mee om ons echt helemaal uit te zwaaien. Om 17.00 uur vertrok ons vliegtuig naar Singapore. Daar kwamen we om 20.45 uur aan. Omdat we nog tot 24.00 uur moesten wachten op het volgende vliegtuig hadden we tijd genoeg om wat rond te lopen. Toen we onderweg even neerstreken in een van de vele gemakkelijke zitjes, was er weer een verrassing, want Zuster Elly had een pakje bij zich waarop nadrukkelijk stond dat het pas opengemaakt mocht worden in Singapore op de luchthaven. Weer een Sinterklaasgedicht en weer een leuke verrassing. We vroegen een van de voorbijgangers om daarvan een foto te maken!!

Om 24.00 begonnen we dan eindelijk aan de laatste etappe, een vlucht van ongeveer 13 uur naar Amsterdam. Onderweg probeerden we maar wat te slapen, maar dat is toch niet zo eenvoudig! We waren dan ook heel blij toen we om 6.40 uur Nederlandse tijd op Schiphol landden. In de aankomsthal stonden Zuster Margreet, Zuster Hermien, Zuster An en Zuster Gertrude al weer op ons te wachten. Na een hartelijke begroeting gingen we eerst maar een kopje koffie drinken en gezellig wat bijpraten. Daarna gingen we op weg naar de auto. Toen we onze koffers in wilden laden, bleken er in de kofferbak ook nog eens drie Sinterklaaspakjes te liggen!!! Die Goedheiligman had ons dit jaar onverwacht goed bedacht!
Om 10.00 arriveerden we op de Bredaseweg, waar we door een hele grote groep Zusters in de ontmoetingsruimte hartelijk werden ontvangen. Ook werden we getrakteerd op speculaas en pepernoten. Ja, het was een geweldige ervaring en we kijken met veel voldoening terug op ons kapittel, maar we zijn heel blij om weer thuis te zijn.
Allemaal bedankt voor jullie gebed en hartelijke ondersteuning: Hernieuwd gaan we voort!!












