Menu Content/Inhalt
Home arrow Nieuws arrow Winterspelen en Winterkost
Winterspelen en Winterkost PDF Afdrukken E-mail
geschreven door Redactie   
vrijdag 26 februari 2010
van_2010_logo.jpgZoals veel mensen in ons land leefden we in onze gemeenschap mee met onze sporters op de Olympische Spelen in Vancouver. Aan tafel in de recreatie en in de ontmoetingsruimte werd bewondering uitgesproken over de prestaties die geleverd waren, er werden voorspellingen gedaan over de kansen en meegeleefd met het verdriet en de teleurstellingen bij het “net-niet” halen op fracties van seconden na. We deelden in de vreugde om het behalen van de gouden plakken van Sven Kramer, Irene Wüst en Mark Tuitert. Het zilver van Annette Gerritsen en de bronzen medailles van Laurien van Riessen en Bob de Jong. Verslagenheid was er om de diskwalificatie van Sven Kramer op de 10 kilometer. Oei…wat deed dat pijn!

img_7347.jpgOp 25 februari jl. werd er in “Notre Dame” een speciaal menu geserveerd door de koks van de keuken, die ons lieten proeven van de sfeer op de Olympische Spelen. Je kon kiezen uit drie soorten stampot, boerenkool, wortelstamp, andijviestamp alles in bolletjes die met wat fantasie de kleuren van de Olympische ringen weergaven en het dessert had men een winters tintje gegeven door de slagroom bij de appelbeignets!

img_7351.jpgDe tafels waren sfeervol gedekt, de koks, Willy en Paul stonden met de warmwagen in het restaurant en schepten zelf op.
Het was een reuzegoed idee van de koks om zo in te spelen op de Olympische Spelen en ons op deze manier te laten meegenieten! Wat ons betreft hebben zij  ook een
"medaille" verdiend!

In de hier volgende foto gallerie laten we u meegenieten van de gezellige sfeer bij deze maaltijd.

Foto gallerie

Laatst geupdate ( zondag 28 februari 2010 )
 
< Vorige   Volgende >
designed by www.madeyourweb.com