Onze laatste dag is aangebroken
|
02 februari 2011
Dinsdag 1 februari. Wat was de afgelopen maand voorbij gevlogen!!! ’s Morgens in alle vroegte probeerde ik nog een paar foto’s van de apen te maken, want Marion had verschillende malen een poging ondernomen om de beesten op de gevoelige plaat vast te leggen, maar zodra ze haar camera ter hand nam, waren de apen verdwenen.

Terwijl wij de laatste hand aan al onze klusjes legden, deden de Indonesische Zusters de huiswerkklas en Zuster Helen ging naar Tzaneen om boodschappen te doen en daarna bereidde ze een heerlijk afscheidsmaal voor. Trudy maakte nog kaartjes voor haar kledingruimte zodat iedereen in een wip kon zien waar bijvoorbeeld kleren voor oudere meisjes te vinden waren. Marion en ik begonnen inmiddels met onze kamers schoon te maken, zodat onze opvolgers er netjes bij zouden zitten. De dag vloog om.
Het etentje was heel gezellig en Zuster Gabriella bood ons namens Zuster Mary een mooi cadeau aan. We kregen alle drie een prachtige handdoek met een Afrikaanse afbeelding er op. Trudy kreeg bovendien een fles wijn voor Huub. Voor Marion was er natuurlijk een "Holy Family beeldje".

Ook voor Father Patrick was dit zijn laatste maaltijd in het Convent, want hij zou vrijdag vertrekken. Michael bood hem de foto’s aan die Trudy allemaal had uitgedraaid en in een fotomapje had verzameld. De Pater was hierdoor zichtbaar ontroerd. Ja, hij zal erg gemist worden door de kinderen en door Zuster Mary. Men is nog op zoek naar een pater die zijn taak zou kunnen overnemen.
| < Vorige | Volgende > |
|---|



